DOGO ARGENTİNO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DOGO ARIYORUM

3 posters

LoL ...

Mesaj  hEYS.. Cuma Ağus. 28, 2009 4:59 pm

Fiyatta biraz yardımcı olabilirmisisni? 650 Tl olurmu

hEYS..
Misafir

LoL dogooo

Mesaj  hastaaa C.tesi Ekim 10, 2009 12:36 pm

yaaa nerde şu dogolar giriş sayfasındakilerin yavruları varsa alıcam fiyat önemli değil dogo olsun istiyorum ben ucuz olsun dogocuk olsun diyenlerden değilim her kez hakkını alır neyse yavrunun hakkı onu isteyin ama bu giriş sayfasındakilerin yavrularına piyasanın iki katını veririm sn.admin yardımcı olun acelem yok beklerim ama sonucunda yeterki dogom olsun.tşk

hastaaa
Misafir

LoL kimse görmesin:)

Mesaj  doctor C.tesi Ekim 10, 2009 3:38 pm

arkadaşlar umur abinin msn adresi bortecine_o@hotmail.com bilginiz olsun Twisted Evil Arrow hem giriş sayfasındaki beyaz meleklerde dogoss ve Lara işte büyük avların korkulu rüyası pig bu senenin en yakışan çifti seçilmişler orda olmalarının sebebide bu zaten rabbit bu arada sn.admin lütfen kızma olurmu sen ç.içi değildin sen yapmadan ben yapayım dedim açıklama bak hem giriş bile yapmadım kim olduğumu anlama diye cheers çok zekiyim yaaa sen sorarsan Sleep uyuyodum dicem Twisted Evil

doctor
Misafir

LoL dogo

Mesaj  dogo Ptsi Kas. 09, 2009 3:48 pm

satılık dogo argentino varsa banada yardımcı olurmusunuz?

dogo
Misafir

LoL slm

Mesaj  hand_som C.tesi Ağus. 28, 2010 6:04 pm

merhaba süper dogolar var isteyenler gelsin görsün seçip götürsün.0532 331 29 05 yerim antalyada göynükte çiftlik var orda dogolar

hand_som
Misafir

LoL babası balkan şampiyonu

Mesaj  argentno Paz Eyl. 12, 2010 3:48 pm

1 SENEDİR BU YAVRUYU BEKLEDİK FAKAT ÇOCUGUMUZ OLACAGI İÇİN SATMAK ZORUNDAYIZ...
KÖPEGİMİZİN ADI ASİ
AŞILARI YAPILDI
BİRTEK KUDUZ AŞISI YAPILCAK ONUNDA DAHA ZAMANI GELMEDİ...
ASİ'NİN BABASI BALKAN ŞAMPİYONU
8 TANE MADALYASI OLAN BİR BABAYA SAHİP..
BABASI 85 KİLO
ANNESİ 60 KİLO HER İKİSİDE SAFKAN...
ASLA SİYAH LEKESİ YOKTUR...
BİZDE KALDIGI SÜRE İÇERİSİNDE ÇOK İYİ BAKTIK EN İYİ MAMALARI KEMİKLERİ YEDİRDİK...
KASLARI DAHA 3 AYLIK YAVRU OLMASINA RAGMEN BELİRGİNLEŞTİ İYİ BAKIMDAN KAYNAKLANIYOR...
ONA İYİ BAKICAK BİR AİLE İSTİYORUZ EŞİMLE...
BİZ ONU ÇOK SEVİYORUZ FAKAT DAHA FAZLA ALIŞMADAN HAMİLELİGİMİN KOLAY GEÇMESİ AÇISINDAN SATMAK ZORUNDAYIM...
HİSLERİ ÇOK KUVVETLİ VE ÇOKDA GÜÇLÜ BİR KÖPEK...
CİDDİ VE İYİ ALICILARI BEKLİYORUZ...
begum-gokhan@hotmail.com

argentno
Misafir

LoL nasıl 6o kg bu köpek acaba

Mesaj  windigo Cuma Ekim 01, 2010 2:44 pm

abartmamak lazım ç... secere numarasını verde bakalım jardeş

windigo
Misafir

LoL Geri: DOGO ARIYORUM

Mesaj  LATE Perş. Ekim 07, 2010 8:43 am

SEN 60 kg mı bırak ta 85 kg lık olanı bi öğren Smile

LATE
Misafir

LoL slm

Mesaj  fenna Perş. Ekim 21, 2010 5:28 pm

slm bnde var kardeş 2 aylık erkek doqo düşünürsenız 0534 364 38 59

fenna
Misafir

Mesaj  ellejyon Cuma Ara. 03, 2010 1:35 pm

benim 2 tane dogom var fakat büyük dogo ufaklıga rahat vermiyor bu yüzden acilen satmak zorundayım 2.5 aylık dişi bütün aşıları tamamlandı muhteşem bi köpek safkan ankaradan özel getirmiştim büyük halini görmek isteyenlere diğer köpeğimi gösterebilirim o da aynı ana babadan ilgilenenler 05438958888 bana ulaşsın

ellejyon
Misafir

LoL kralmı arıyonuz ?

Mesaj  supratt C.tesi Ara. 04, 2010 6:48 pm

ankarada golbasındaki reisi biliyosanız onun yavrusu.16 aylık dişim var.herkez köpeğini över.benim dişimin kalçası 75 cm 50 kilo.safkan on numara.reisin sahibi apoyu tanıyan varsa sorabilir köpeğimi.köpeğim kızanda 3 aya yavrusunu alcam.çiftleştireceğim erkekte apoda çok kral bi erkek.ikisinede aşık olursunuz garantisini veririm.bekleyin yavru satın alın.öyle 500 600 veripte kırma almayın.bekleyin ankara yavru görsün Wink köpeği görmek isteyen tolga.h.a.n@hotmail.com eklesin

supratt

LoL dogo yavruları

Mesaj  RoseDogo Paz Ara. 12, 2010 11:11 pm

dogo yavrusu almak isteyenler ulaşabilir 18 aralıkta istanbula geleceğim webcamdanda seçebilirsiniz irtibat 0544 229 56 14

RoseDogo

LoL slm

Mesaj  yusufozkok Cuma Ara. 24, 2010 11:48 pm

hEYS.. demiş ki:Fiyatta biraz yardımcı olabilirmisisni? 650 Tl olurmu
fiyatı düşürdüm son fiyat 500 tl ye safkan 4 aylık dişi dogo argentino verebilirim annesi babası bircok yarısmada ödül almiş standart ozellıklerını tasıyan cok guzel bır yavru annesını babasını gormek ıstersen http://www.izlesene.com/video/doginnkennels-dogo-argentinos/488601 bu linki tıkla

yusufozkok

Mesaj  ak?n Çarş. Ara. 29, 2010 9:56 am

05077316402 dogo arıyablara yardımcı olurum 9 haftalık çok güzeller annesını ocakta yarışmaya da sokucam çok yuksek ıhtımalle potada

ak?n
Misafir

Mesaj  ZaR Perş. Ocak 06, 2011 6:51 pm

ysfözkok arkadaşım verdiğin linkteki doginkennelin köpekleri yurtiçi ve yurt dışı hiç bir yarışmada boy göstermiş değil ve puan almış köpekler değildir yalan yanlış bilgilendirme yapmayalım!

ZaR
Misafir

- Similar topics